Tofaş Taban Sacı Değişimi Fiyatı Doğan Kartal Şahin Alt Taban Sacı Fiyatları

Tofaş Taban Sacı Fiyatları

Tofaş taban sacı son zamanlarda çok aranan Tofaş yedek parçaları arasında yer almaya başladı. Gerek araçların eskimesi gerek yapılan kazalar, gerekse araçlarda sonradan yapılan modifikasyonlar olsun araç sahipleri ihtiyaç duyuyorlar. İhtiyaç ve talep fazla olunca sizleri ilgilendiren kısım elbette tofaş alt taban sacı fiyatları hangi aralıklarda ve ne kadar? Tofaş alt taban 2 kısımdan oluşur. Sağ taban sacı ve sol taban sacı olarak 2’ye ayrılır. Tofaş komple taban sacı bu 2 kısımın birleşmesi ile oluşur. Tofaş taban sacı değişimi yapılırken bu 2 kısımdan çürüyen veya tamamı değişebilir. Tofaş taban sacı fiyatları aşağıda Doğan, Kartal , Şahin olarak ayrılmıştır okuyabilirsiniz.

Doğan Taban Sacı Fiyatları

Tofaş’ın lüks modeli olarak üretilen Doğan halen daha en sevilen Tofaş modelleri arasında. Piyasası günümüzde hareketli olan Doğan, uygun fiyatları ve yedek parçalarının kolay bulunabilirliği, ve ucuz olması nedeni ile hastaları tarafından halen daha el üstünde tutuluyor.  Doğan SLX Taban sacı , Doğan SL taban sacı ve Doğan S taban sacı birbiri ile aynı. Yani tüm doğanlar için aynı taban sacı fiyatları geçerli. Doğan alt taban sacı fiyatları piyasada satışı yapan firmaların fiyat politikasına göre değişse de, bir yedek parça mağazasına gittiğinizde, bu yazının yazıldığı tarih olarak, 140-175 TL aralığında, internet alışveriş sitelerinde ise 165- 180 TL aralıklarında fiyatlar bulunmakta. Sağ ve sol olarak satıldığı zaman doğan komple alt taban sacı fiyatları 2 katını hesaplamanız gerekiyor.

tofaş taban sacı değişimi fiyatları

Kartal Taban Sacı Fiyatları

Tofaş’ın stationwagon modeli Kartal, özellikle küçük esnaf tarafından ve yük taşıma ihtiyacı hisseden kişiler tarafından çok tutuluyor. Piyasası günümüzde Doğan ve Şahin kadar hareketli olmasa da belirli bir kesimin özellikle kullandığı  Kartal, uygun fiyatları ve yedek parçalarının kolay bulunabilirliği, ve ucuz olması nedeni ile Kartal severler tarafından el üstünde tutulmaya devam ediliyor. Kartal alt taban sacı komple fiyatları piyasada satışı yapan firmaların fiyat politikasına göre değişse de, bir yedek parça mağazasına gittiğinizde, bu yazının yazıldığı tarih olarak, 140-175 TL aralığında, internet alışveriş sitelerinde ise Kartal alt taban sacı fiyatı 165- 180 TL aralıklarında fiyatlar bulunmakta.Sağ ve sol olarak satıldığı zaman kartal komple alt taban sacı fiyatları 2 katını hesaplamanız gerekiyor.

Şahin Taban Sacı Fiyatları

Tofaş’ın bir diğer sevilen modeli Şahin de Doğan gibi revaçta olan Tofaş araçlarından.  . Piyasası günümüzde hareketli olan Şahin, uygun fiyatları ve yedek parçalarının kolay bulunabilirliği, ve ucuz olması nedeni ile Şahin hastaları tarafından el üstünde tutulmaya devam ediliyor. Şahin alt taban sacı komple fiyatları piyasada satışı yapan firmaların fiyat politikasına göre değişse de, bir yedek parça mağazasına gittiğinizde, bu yazının yazıldığı tarih olarak, 140-175 TL aralığında, internet alışveriş sitelerinde ise şahin alt taban sacı fiyatı 165- 180 TL aralıklarında fiyatlar bulunmakta.Sağ ve sol olarak satıldığı zaman şahin komple alt taban sacı fiyatları 2 katını hesaplamanız gerekiyor