Firma Bilgileri

İletişim ve Diğer Detaylar

Adres : EBULULLAH CAD.MEYDAN SOK.MERMERLER SİT. FBLOK NO:12 ETİLER / İSTANBUL
Telefon : 0 212 351 09 10
E-Posta : info@mermerler.com.tr
Websitesi : www.mermerler.com.tr
Üyelik Tarihi : 12 Ağustos 2013

MERMERLER OTOMOTİV

Ana Sayfa » Firma Rehberi » İstanbul » MERMERLER OTOMOTİV

Temelleri 1943 yılında Kırşehir’de,Muzaffer Mermer tarafından atılmış olan Mermerler Otomotiv; otomotiv konusundaki faaliyetlerini 60 yılı aşkın süredir yürütmektedir. Otomotiv başta olmak üzere taşımacılık, turizm, tekstil, inşaat, gıda ve pazarlama sahalarında faaliyet göstermekte olan Şirketler Grubu; bölgesel ve Global anlamdaki yatırımları ve girişimleri ile kendinden söz ettirmektedir.

60 yılı aşkın süredir otomotiv alanında birçok markanın distribütörlüğünü ve bölge bayiliğini başarıyla yürütmüş olan Mermerler Otomotiv, 26 yıl sürdürdüğü Mazda Türkiye distribütörlüğü sonrasında 2006 yılında Çin’in en büyük yerli otomobil üreticisi olan Chery Automobile Co. ile bir distribütörlük anlaşması imzalamıştır.

2008 yılının Şubat ayından beri binek ve hafif ticari araç modelleri ile satışta olan ve 2011 yılında toplam altı adet modelle pazarda bir güç haline gelen Chery otomobillerinin bölgemizde de üretilebilmeleri için yatırım çalışmalarını sürdürmekte olan Mermerler Otomotiv’in en büyük hedefi yerli bir otomobil üretmek ve ülkemizi Global otomotiv devleri arasındaki haklı konumuna ulaştırmaktır.

Tüm Türkiye’de güçlü bir bayi ve servis ağına sahip olan Mermerler Otomotiv, 24 saat yedek parça tedarik taahhüdünün yanı sıra 2011 yılının Ocak ayında araçlarına 7 yıl / 150.000 km garanti vererek Türk otomotiv tarihinde bir ilke imza atmıştır.

Firma Harita Bilgisi

Firma Fotoğraf Galerisi

Resim 1

Eklenen Seri İlanlar

Eklenen Haberler

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz


+ sekiz = 15